Razpored

DatumDomači GostjePričetekLiga
29. 4. 2017ŠD Slivnica pesnicaTEHNOTIM Pesnica17:00MNZ Maribor 1. članska liga
29. 4. 2017miklEnergo Tim Miklavž ŠD Marjeta17:00MNZ Maribor 1. članska liga
29. 4. 2017pekreMarles hiše NK Duplek17:00MNZ Maribor 1. članska liga
29. 4. 2017NK Akumulator radljeNK Radlje ob Dravi17:00MNZ Maribor 1. članska liga
29. 4. 2017palomaPaloma logoNK Pohorje17:00MNZ Maribor 1. članska liga
30. 4. 2017ŠD Cerkvenjak malecnikAsfalt Brus Malečnik17:00MNZ Maribor 1. članska liga
6. 5. 2017NK Duplek NK Akumulator17:00MNZ Maribor 1. članska liga
6. 5. 2017radljeNK Radlje ob Dravi ŠD Cerkvenjak17:00MNZ Maribor 1. članska liga
6. 5. 2017logoNK Pohorje ŠD Slivnica17:00MNZ Maribor 1. članska liga
6. 5. 2017malecnikAsfalt Brus Malečnik palomaPaloma17:00MNZ Maribor 1. članska liga
6. 5. 2017pesnicaTEHNOTIM Pesnica pecaPeca17:00MNZ Maribor 1. članska liga
7. 5. 2017ŠD Marjeta pekreMarles hiše17:00MNZ Maribor 1. članska liga
13. 5. 2017NK Duplek radljeNK Radlje ob Dravi17:00MNZ Maribor 1. članska liga
13. 5. 2017NK Akumulator ŠD Marjeta17:00MNZ Maribor 1. članska liga
13. 5. 2017ŠD Slivnica malecnikAsfalt Brus Malečnik17:00MNZ Maribor 1. članska liga
13. 5. 2017palomaPaloma ŠD Cerkvenjak17:00MNZ Maribor 1. članska liga
13. 5. 2017pecaPeca logoNK Pohorje17:00MNZ Maribor 1. članska liga
13. 5. 2017miklEnergo Tim Miklavž pesnicaTEHNOTIM Pesnica17:00MNZ Maribor 1. članska liga
20. 5. 2017radljeNK Radlje ob Dravi palomaPaloma17:00MNZ Maribor 1. članska liga
20. 5. 2017pesnicaTEHNOTIM Pesnica pekreMarles hiše17:00MNZ Maribor 1. članska liga
20. 5. 2017malecnikAsfalt Brus Malečnik pecaPeca17:00MNZ Maribor 1. članska liga
20. 5. 2017ŠD Cerkvenjak ŠD Slivnica17:00MNZ Maribor 1. članska liga
20. 5. 2017logoNK Pohorje miklEnergo Tim Miklavž17:00MNZ Maribor 1. članska liga
21. 5. 2017ŠD Marjeta NK Duplek17:00MNZ Maribor 1. članska liga
27. 5. 2017miklEnergo Tim Miklavž malecnikAsfalt Brus Malečnik17:30MNZ Maribor 1. članska liga
27. 5. 2017pekreMarles hiše logoNK Pohorje17:30MNZ Maribor 1. članska liga
27. 5. 2017NK Akumulator pesnicaTEHNOTIM Pesnica17:30MNZ Maribor 1. članska liga
27. 5. 2017ŠD Slivnica palomaPaloma17:30MNZ Maribor 1. članska liga
27. 5. 2017pecaPeca ŠD Cerkvenjak17:30MNZ Maribor 1. članska liga
28. 5. 2017ŠD Marjeta radljeNK Radlje ob Dravi17:30MNZ Maribor 1. članska liga
3. 6. 2017palomaPaloma pecaPeca17:30MNZ Maribor 1. članska liga
3. 6. 2017logoNK Pohorje NK Akumulator17:30MNZ Maribor 1. članska liga
3. 6. 2017malecnikAsfalt Brus Malečnik pekreMarles hiše17:30MNZ Maribor 1. članska liga
3. 6. 2017radljeNK Radlje ob Dravi ŠD Slivnica17:30MNZ Maribor 1. članska liga
3. 6. 2017pesnicaTEHNOTIM Pesnica NK Duplek17:30MNZ Maribor 1. članska liga
4. 6. 2017ŠD Cerkvenjak miklEnergo Tim Miklavž17:30MNZ Maribor 1. članska liga