Rezultati člani: https://mnzmaribor.si/tekmovanje/1-clanska-liga-22-23/

Rezultati U19: https://mnzmaribor.si/tekmovanje/u19-mladinska-liga-22-23/

Rezultati U15: https://mnzmaribor.si/tekmovanje/u15-starejsi-decki-2-22-23/

Rezultati U13: https://mnzmaribor.si/tekmovanje/u13-mlajsi-decki-1-skupina-22-23/

Rezultati veterani: https://mnzmaribor.si/tekmovanje/veteranska-liga-dp-mb-22-23/

DatumU8U9U11U13U15U19ČlaniVeterani
20.08.
Sobota
Peca
G-17.00
26.08.
Petek
FRAM
D-18.30
27.08.
Sobota
Tehnotim Pesnica
D-17.00
31.08.
Sreda
Miklavž
D-18.00
02.09.
Petek
Marjeta
G-18.00
MIKLAVŽ
G-18.00
03.09.
Sobota
Kovinar 1
G-09.00
Cerkvenjak
G-10.00
04.09.
Nedelja
Slivnica
D-11.00
06.09.
Torek
RADLJE U19
G-18.00
07.09.
Sreda
MALEČNIK
D-15.30
Malečnik Asfalterstvo Brus
D-18.00
09.09.
Petek
Rače
D-18.30
10.09.
Sobota
Rače U8
D-10.00
Maribor U9
D-09.00
Miklavž U14
D-12.30
11.09.
Nedelja
Jurovski Dol
G-11.00
Marles hiše
G-16.30
12.09.
Ponedeljek
Pobrežje
D-18.00
14.09.
Sreda
Miklavž
G-17.00
17.09.
Sobota
Roho VBO
D-16.00
19.09.
Ponedeljek
Pobrežje
D-18.00
20.09.
Torek
Roho VBO U8
D-16.00
Limbuš Pekre
D-18.00
21.09.
Sreda
Lenart
D-17.00
22.09.
Četrtek
Rače U19
G-17.00
23.09.
Petek
Dobrovce
G-18.00
24.09.
Sobota
Tabor U8
G-09.00
Miklavž
G-09.00
25.09.
Nedelja
Pesnica-Jarenina
D-11.00
Fužinar SIJ Ravne systems
G-09.00
DUPLEK
D-17.00
Starše
G-16.00
28.09.
Sreda
Dobrodej Dobrovce U14
D-17.00
30.09.
Petek
Marjeta
D-18.00
01.10.
Sobota
Miklavž U8
D-10.00
Roho VBO
D-09.00
Tabor U13A
D-09.00
Radlje
D-15.30
02.10.
Nedelja
Kungota
G-10.00
Marles hiše
G-11.00
05.10.
Sreda
Fram
G-16.30
07.10.
Petek
Rogoza
G-16.30
08.10.
Sobota
Šentilj U8
G-10.30
Cerkvenjak
D-10.00
Korotan Prevalje
G-18.00
09.10.
Nedelja
Pobrežje
G-09.00
Roho VBO
G-10.00
Roho VBO
D-17.00
12.10.
Sreda
Pobrežje
D-17.00
14.10.
Petek
ROŠNJA – LOKA
D-18.00
15.10.
Sobota
Maribor U8
D-09.00
MALEČNIK
G-09.00
MALEČNIK
D-10.00
Jurovski Dol
G-11.00
Akumulator
D-15.00
16.10.
Nedelja
Kovinar
D-11.00
Marles hiše
D-17.00
21.10.
Petek
Slivnica
G-16.00
22.10.
Sobota
Pobrežje U8
G-09.00
Tabor U9
D-09.00
Šentilj
G-11.30
Miklavž
G-15.00
23.10.
Nedelja
Maribor
G-10.00
Jurovski Dol
G-15.00
26.10.
Sreda
Rače U15
D-17.00
29.10.
Sobota
Dravograd 2
D-09.00
Jakobski Dol
G-11.00
Jurovski dol
D-15.00
30.10.
Nedelja
Lenart
D-17.00
06.11.
Nedelja
Malečnik
G-14.00
MB Tabor
G-14.00
09.11.
Sreda
Fram
D-17.00
12.11.
Sobota
Peca
D-14.00
13.11.
Nedelja
Dobrovce
D-17.00
16.11.
Sreda
Marjeta – Dravsko polje
G-17.00